Dětské zoubky

02
Neohodnoceno

  • 133,93 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
150 Kč
Kategorie: Antikvariát
Hmotnost: 0.5 kg
 

!1x čtená! super stav

Dětské zoubky – to je silný psychologický román ostrý jako břitva. Čím déle se budete nořit do příběhu, tím víc otázek budete mít. Všechna tajemství budou odhalena, ale až na úplném a velmi šokujícím konci.

Uvažovali jste někdy, jestli vás vaše dítě miluje? Suzette si je totiž jistá, že ji její sedmiletá dcera nenávidí. Musí na to stále myslet a děsí ji to. Odmalička má pocit, že ji nechce, že ji odmítá. Nedaří se ji s Hannou navázat vztah, a navíc začíná mít dojem, že její dcera není úplně v pořádku. Ani její vlastní manžel nechce uvěřit, že by se Hanna chovala divně, krutě či nenormálně. Má pocit, že je to jen zlobivá malá holčička, která prostě občas dělá schválnosti. S matkou sice nechce mluvit, ale s ním přece normálně mluví. Snad je to jen nedorozumění, které odezní, stejně jako postupně vypadnou dětské zoubky a vyrostou nové.

Kde je vlastně pravda? Je možné, že Hannino chování pramení z vysoké inteligence, kreativity a možná ze snahy zjistit, kam až může? Nebo se doopravdy snaží zabít svou vlastní matku?

 

1x ČTENÁ!

SUPER STAV!